«ДОНБАСЬКА ФАБРИКА ЗІРОК» – ПОДАРУНОК СЛОВ’ЯНЦЯМ ВІД ОЛЕГА НЕДАВИ

«Покоління молодих людей, народжене у вільній і незалежній країні, це головне багатство нашої держави. Без дерзань і починань молоді наш край був би зовсім іншим. Україна зараз переживає важкі часи, але, коли бачиш талановиту молодь, розумієш, що у країни є світле щасливе майбутнє. Тому наше завдання - допомогти і підтримати нове покоління. Адже найголовніші інвестиції, які можуть зробити дорослі, - це інвестиції в дітей, в молодь, в майбутнє », - так народний депутат, голова Опікунської ради Громадської спілки «Донбас» Олег Недава відповів на питання, чому він підтримує конкурс «Донбаська фабрика зірок -2».

У нинішньому році фінал популярного в Слов'янську конкурсу було проведено 24 серпня, в День Незалежності. За традицією, на центральній площі міста в боротьбу за звання «голосу Донбасу» включилися 10 талановитих молодих людей з різних міст Донецької області. Перший тур шоу відбувся 28 червня, на День Конституції.

6 років тому, коли організатори Олена Резник і Анна Топалова лише задумували проект, він був суто слов'янським дітищем. Однак в 2015 році на допомогу конкурсу прийшов народний депутат Олег Недава, і конкурс набув інший масштаб. Цього разу в ньому взяли участь молоді виконавці зі Слов'янська, Миколаївки, Дебальцеве і Краматорська.

Протягом багатьох років «Донбаська фабрика зірок» проходила в три етапи. Фінал шоу глядачі бачили на День міста, на початку вересня. Однак цього разу у мера Слов'янська в розкладі святкових заходів не знайшлося місця для талановитої молоді. Замість нього міський голова віддав перевагу проведення «фестивалю м'яса».

Зрозуміло, таке рішення внесло свої корективи в підготовку учасників. Але воно не змогло позбавити городян яскравого шоу. Завдяки допомозі Громадської спілки «Донбас», на 25-й День народження України Слов'янськ побачив якісні, професійні виступи. Про їх рівень приємно висловлювалися як члени журі, так і місцеві музиканти. Звукове оформлення, сцена, антураж, режисура - все було на дуже високому рівні, без знижки на «провінційність». Це особливо важливо, оскільки в нинішньому році відбірковий тур «Фабрики» пройшли молоді 16-18-річні хлопці та дівчата, багато з яких раніше не виходили на велику сцену.

Конкурс проходив в два відділення. У першому учасники демонстрували свої вокальні таланти в тому жанрі, який вважали для себе найбільш виграшним. Різнопланові композиції англійською, російською та українською мовами змінювали одна одну. Глядачі пританцьовували і аплодували. Всі вокальні номери виконувалися під живу музику. У цьому «фабрикантам» допомогла популярна слов'янська група «Карре».

Друге відділення організатори назвали «Файна Юкрайна по-слов'янськи». Варто відзначити, що виконавцям і ведучим вдалося передати колорит українського села. Народний гумор і життєва мудрість, що випромінювалися ведучими Оксаною Ткач і Тетяною Костіної, плавно впліталися в сценарій. Пісні українською мовою як не можна краще вписувалися в концепцію свята. Виняток було зроблено для єдиного на шоу дуету - хлопці виконали композицію ромською мовою.

Цього разу на «Донбаській фабриці зірок» було три переможця. Одного з них, за традицією, обрали глядачі. Для цього в спеціальні коробки для голосування слов'янська публіка опускала купюри. Улюбленицею глядачів в 2016 році стала учасниця №1 Дар'я Ігнатенко. Вони приїхала на конкурс з Краматорська. Ще одного переможця визначив головний помічник в організації конкурсу – Громадська спілка «Донбас». У номінації «Голос Донбасу» кращим виявився представник Миколаївки Артур Бегджанян, він брав участь в шоу під №7. Головний титул - переможець «Донбаської фабрики зірок-2», журі присудило учасниці під №10 Наталі Шапошниковій. Площа захоплено зустріла перемогу своєї землячки, що підтвердило правильність вибору професійних суддів.

Вручаючи переможцям подарунки від ГС «Донбас», помічник народного депутата Олега Недави, голова Всеукраїнської екологічної ліги Тетяна Тимочко передала слов'янцям поздоровлення земляка-парламентарія.

«Знаменно, що конкурс «Донбаська фабрика зірок» проходить в День Незалежності України. Адже талановита молодь - майбутнє країни, її надія і квиток у щасливе життя. Сьогодні разом зі Слов'янськом святкує вся країна. Ми раді, що змогли подарувати місту свято. Ми знаємо, що молодь може змінити світ на краще, тому завжди будемо підтримувати хороші починання», - сказала вона.


Comments are closed.