ДОМ ДЛЯ ПЕРЕСЕЛЕНЦЕВ

1. Стислий опис інвестиційного проекту

Пропонований проект включає в себе реконструкцію двох гуртожитків, що знаходяться у комунальній власності Слов’янської міської ради за адресою: вул. Чубаря, 28А (балансоутримувач об’єкту відділ охорони здоров’я Слов’янської міської ради), вул. Свердлова, 8 (балансоутримувач об’єкту відділ освіти Слов’янської міської ради).

Реалізація проекту передбачає виконання наступних робіт:

проектно-дослідницьких;

загальнобудівельних робіт;

основних будівельно-монтажних, в тому числі і з газифікації об'єкта;

монтаж пілетних котелень;

облаштування кімнат та приміщень необхідними меблями та обладнанням.

2. Очікувані результати реалізації проекту

Реконструкція гуртожитків по вул. Свердлова, 8 та вул. Чубаря, 28А у місті Слов’янську під потреби вимушених тимчасових переселенців та постраждалих осіб вирішує актуальні питання сьогодення, що загострилися в кризовій ситуації. В той же час у подальшій перспективі після кризової ситуації стане можливим використання приміщень за попереднім цільовим призначенням, інтегруючі в інфраструктуру міста кваліфікованих осіб, що були вимушені залишити постійне місце проживання. Це сприятиме вирішенню проблеми забезпечення житлом родин вчителів та лікарів міста Слов’янська, це сприятиме залученню молодих потенційних кваліфікованих працівників цих галузей.

3. Територія, на якій буде реалізовано інвестиційний проект

Слов’янська міська рада Донецької області (адреса: Донецька обл., м. Слов’янськ,  вул.Свердлова, 8)та вул. Чубаря, 28А)

4. Строк реалізації інвестиційної проекту - 1 рік

5. Орієнтований обсяг витрат (тис. гривень) для реалізації інвестиційного проекту

загальний обсяг витрат складає 802,505 тис. евро

6. Прогнозні джерела фінансування

внесок ЄС 722,254 тис. евро, місцевий бюджет 72,225 тис. евро, співподавач – 8,025 тис.евро.

7. Інноваційна спрямованість інвестиційного проекту

Економія енергоресурсів за рахунок встановлення пелетних котелень та раціональне використання бюджетних коштів

8. Соціальна спрямованість інвестиційного проекту

У місті Слов’янськ офіційно зареєстровано близько 8 тисяч переселенців з інших населених пунктів Луганської та Донецької області, ці люди перебувають у складному становищі, більшість з них не мають постійної роботи та можливості сплачувати за орендоване житло, деякі родини змушені проживати у приміщеннях не пристосованих для перебування людей в осінньо-зимовий період. Також  - це переселенці, житло яких повністю зруйновано і не підлягає відновленню тож вони не мають надії на повернення додому.

За браком коштів у місцевому бюджеті можливості Слов’янської міської ради є обмеженими для вирішення всіх проблем з якими зіткнулося місто. Міська рада зацікавлена в якнайшвидшому вирішенні питань пов’язаних з розміщенням осіб, житло яких зруйновано, та вимушених переселенців. Також важливою умовою реалізації проекту є можлива інтеграція фахових працівників в соціальну та виробничу сфери міста Слов’янська.

Вставленное изображение #83

Комментарии закрыты.