БЕНЕФІЦІАРИ ПРЕКТУ МОМ ВТІЛЮЮТЬ НОВІ БІЗНЕС-ІДЕЇ

Міжнародна організація з міграції (IOM Ukraine) в рамках угоди з Громадською Спілкою «Програма сприяння відродженню та інтеграції Сходу України «Донбас» (ГС «Донбас») за фінансової підтримки Європейського Союзу продовжує реалізацію проекту «Сприяння відбудові та сталому розв’язанню проблем внутрішньо переміщених осіб та постраждалого від конфлікту населення в України».

У листопаді - грудні 2017 року в м. Києві та м. Дружківці ГС «Донбас» було проведено чотири триденних тренінга для повторних бенефіціарів МОМ з усієї України. Надання повторних грантів учасникам минулого проекту стало важливим кроком у підтримці розвитку їхнього бізнесу. Вони змогли продемонструвати зростання свого бізнесу і офіційно зареєстрували його після отримання першого гранту від МОМ, та отримали на розвиток додаткові 2 150 євро. У тренінгах прийняли участь 77 бенефіціарів, які покращили знання та навички у сфері професійного орієнтування та мікропідприємництва. Тренінг дозволив учасникам оцінити можливості інтернету для розвитку бізнесу, стратегії розвитку бренду в соціальних медіа та інтернеті, можливості виходу на зарубіжні ринки. Крім того, люди ознайомилися з правилами оформлення документів на придбання грантового обладнання та вимогами МОМ щодо організації процесу закупівлі обладнання.

Також, у лютому 2018 пройшли три завершальні одноденні тренінги з розвитку бізнесу, які дозволили бенефіціарам проекту оцінити потенціал виходу на нові ринкові ніші, потенціал до експорту, формалізувати контент-плани для бізнес-сторінок в соціальних мережах.

Спілкування на тренінгах, фокус-групах та моніторинг бенефіціарів проекту дозволяє ГС «Донбас» та МОМ оцінити рівень вмотивованості учасників, наявний потенціал до розвитку власної справи та втілення нових бізнес-ідей.

Comments are closed.