ЗАВДЯКИ ГС “ДОНБАС”, БЕНЕФІЦІАРИ ПРОЕКТУ МОМ РОЗВИВАЮТЬ ВЛАСНИЙ БІЗНЕС

Громадська Спілка "Програма сприяння відродженню та інтеграції Сходу України "Донбас" (ГС «Донбас») з 2014 року працює з громадами, органами місцевого самоврядування, громадськими організаціями, підприємцями Донецької та Луганської областей. Команда ГС «Донбас», поєднуючи досвід і сучасне бачення ситуації на сході країни, приймає активну участь у реалізації проектів допомоги та сприяє інтеграції населення у громадах.

ГС "Донбас" співпрацює з Представництвом міжнародної організації з міграції в Україні (МОМ або IOM Ukraine) у якості виконавчого партнера з 2016 року. Понад 800 місцевих жителів та переселенців пройшли навчання щодо започаткування своєї справи та розвитку підприємницької діяльності, 430 осіб визначені переможцями проектів та отримали грантове обладнання на суму більше 7 млн. грн.

З грудня 2017 року по лютий 2018  ГС «Донбас» - виконавчий партнер МОМ у реалізації чергового проекту «Інтеграційна та стабілізаційна підтримка шляхом забезпечення засобами існування внутрішньо переміщених осіб та населення, що постраждало внаслідок конфлікту в Україні» , за фінансової підтримки Уряду Об’єднаного Королівства Великої Британії та Північної Ірландії.

Так, у січні поточного року в м. Києві було проведено дводенний тренінг з професійного орієнтування в якому прийняли участь 24 особи, з яких 15 успішно захистили свої бізнес-плани, стали переможцями-бенефіціарами та отримали можливість пройти навчання за допомогою грантових коштів та підвищити кваліфікацію.

Проведення тренінгової програми з професійного орієнтування та працевлаштування в м. Києві у поєднанні з постійною консультативною фаховою підтримкою 286 бенефіціарів вищезазначеного проекту у сфері маркетингу, продажів, юридичного супроводу бізнесу, бухгалтерського обліку та оподаткування, в комплексі надає можливість активним громадянам з числа ВПО та місцевих мешканців згуртуватися, використати отримані знання і навички щодо пошуку роботи та розвитку власного бізнесу.

Цікаві знайомства, позитивні відгуки та слова подяки отримані від учасників проекту надихають МОМ та ГС «Донбас» на подальшу співпрацю з людьми які потребують допомоги.

Comments are closed.