НОВІ ТРЕНІНГИ – НОВІ МОЖЛИВОСТІ

Громадська спілка «Донбас» (Общественный союз "Донбасс") продовжує реалізацію Проекту МОМ «Сприяння відбудові та сталому розв’язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні».

Від сьогодня у м. Слов'янську розпочинається серія додаткових дводенних тренінгів для бенефіціарів проекту, які отримали грантову допомогу на закупку обладнання.

Серед іншого учасники отримають теоретичні знання та навички з продажів через інтернет, дізнаються про сучасні інформаційні технології у бізнесі, інструменти просування товарів, здійснять оцінку маркетингових можливостей та конкурентоспроможності власного бізнесу.

До того ж, учасники тренінгів отримають більш поглиблені теоретико-практичні знання і нові консультації щодо юридичного забезпечення підприємницької діяльності (у т.ч. правові ризики та запобігання ризикам, питання авторського права, договірні відносини та ін.), щодо особливостей юридичного оформлення співробітників, щодо залучення партнерів і необхідності переходу на інші форми реєстрації суб`єктів підприємницької діяльності.


Comments are closed.