У СЛОВ’ЯНСЬКУ ВІДБУВСЯ ТРЕНІНГ ДЛЯ БЕНЕФІЦІАРІВ ПРОЕКТУ МОМ

У Слов’янську проходить тренінг для підприємців, які успішно захистили свої бізнес-плани та отримали гранти на закупівлю обладнання.

Громадська спілка «Донбас» продовжує реалізацію Проекту МОМ «Сприяння відбудові та сталому розв’язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні». У м. Києві та у м. Слов’янську успішно захистили свої бізнес-плани та отримали гранти на закупівлю обладнання майже 115 учасників восьми груп дводенних тренінгів з розвитку самозайнятості, мікробізнесу.

Вчора, 31 жовтня, у Слов’янську розпочалася серія додаткових тренінгів для бенефіціарів проекту, які отримали грантову допомогу на закупку обладнання.

Серед іншого 24 учасника, які приїхали на тренінг з різних міст Донецької області, отримають теоретичні знання та навички з продажів через інтернет, у тому числі закордон, з пошуку клієнтів, дізнаються про сучасні інформаційні технології у бізнесі, інструменти просування товарів, здійснять оцінку маркетингових можливостей та конкурентоспроможності власного бізнесу.

ГС "Донбас" співпрацює з Представництвом міжнародної організації з міграції в Україні (МОМ або IOM Ukraine) у якості виконавчого партнера з 2016 року. На сьогодні більше 355 бенефіціарів цих проектів отримали обладнання на започаткування і розвиток власного бізнесу на суму близько 6,9 млн. грн.

Comments are closed.