ГС “ДОНБАС” ПРОДОВЖУЄ СПІВПРАЦЮ З МОМ

Щодня Громадська Спілка "Програма сприяння відродженню та інтеграції України "Донбас" працює з ВПО, органами місцевого самоврядування Донецької та Луганської областей, представниками малого та середнього підприємництва. Команда організації, поєднуючи досвід і сучасне бачення, впроваджує нові ініціативи для громад.

Громадська Спілка співпрацює з Представництвом міжнародної організації з міграції в Україні (МОМ або IOM Ukraine) у якості виконавчого партнера з 2016 року. На сьогодні більше 355 бенефіціарів цих проектів отримали обладнання на започаткування і розвиток власного бізнесу на суму близько 6,9 млн. грн.

Наразі Громадська спілка «Донбас» продовжує реалізацію Проекту МОМ «Сприяння відбудові та сталому розв’язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні». У Києві й  Слов’янську успішно захистили свої бізнес-плани, стали переможцями та  отримали гранти на закупівлю обладнання  115 учасників. Крім того, 19 осіб отрималили можливість пройти навчання та підвищити кваліфікацію.

З 23 жовтня у місті Києві, а з 31 жовтня у м. Слов’янську, ми розпочинаєм чергову  серію  додаткових тренінгів для бенефіціарів проекту, які отримали грантову допомогу на закупівлю обладнання. Від досвідчених тренерів учасники отримають, серед іншого, теоретичні знання та навички по продажам через інтернет, у тому числі за кордон, з пошуку клієнтів, дізнаються про сучасні інформаційні технології у бізнесі, інструменти просування товарів, здійснять оцінку маркетингових можливостей та конкурентоспроможності власного бізнесу.

Громадська спілка "Донбас" протягом одного року в ході реалізації проекту «Сприяння відбудові та сталому розв’язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні», після отримання бенефіціарами обладнання, надає кожному експертну підтримку з питань ведення бізнесу шляхом проведення індивідуальних консультацій. Крім того, регулярний моніторинг та проведення фокус-груп серед учасників дозволяє зробити майбутні проекти ще більш інформативними, цікавими та ефективними.

Цікаві знайомства, позитивні відгуки та слова подяки за допомогу, що отримали учасники від участі в даному проекті, надихають на подальшу співпрацю МОМ та виконавчих партнерів. Проект триває.

 

Comments are closed.