НОВИЙ ДОСВІД ТА МОЖЛИВОСТІ РОЗВИТКУ

За підтримки Європейського Союзу Міжнародна організація з міграції (IOM Ukraine) спільно з Громадською Спілкою «Донбас» реалізують проект «Сприяння відбудові та сталому розв’язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні»  щодо розвитку професійних навичок, самозайнятості та дрібного підприємництва серед населення, постраждалого внаслідок конфлікту на сході України та в Криму. Нагадаємо, що у травні поточного ГС «Донбас» втретє визначено виконавчим партнером МОМ з реалізації Проекту  у м. Києві, Київський та  Донецькій областях.

Завершається перший етап Проекту. У червні було проведено вісім дводенних тренінгів (Київ, Краматорськ, Слов`янськ).У заходах прийняли участь понад 220  тимчасово переміщених осіб та місцевих жителів, підприємців Київської та Донецької областей. Одним з важливих напрямків діяльності IOM Ukraine та Громадської спілки «Донбас» є підтримка людей з обмеженими можливостями, учасників АТО. Саме тому у Краматорську тренінг проходив безпосередньо у  Донбаському міжрегіональному центрі професійної реабілітації інвалідів, за його організаційної підтримки. Після тренінгів «закипіла» спільна робота учасників та консультантів щодо написання бізнес-планів та їх захистів. Станом на 1 липня  фахівцями ГС «Донбас» разом з представниками IOM Ukraine проведено шість захистів, 56 учасникам перших київських груп вже повідомлено про перемогу. Декому запропоновано додатково надати інформацію або уточнити параметри бажаного обладнання.

У липні заплановано завершити захисти та організувати  видачу обладнання бенефіціарам Проекту ще у двох регіонах. Крім того, переможці однієї групи за допомоги IOM Ukraine зможуть розпочати навчання на професійних курсах, вибраних особисто.

Громадська спілка «Донбас» дякує усім учасникам тренінгів. Такі зустрічі - це досвід  і можливість розвитку.

Усім переможцям-бенефіціарам і учасникам Проекту бажаємо миру, натхнення та впевненості у своїх можливостях.


Світлана Дроботенко, керівник проекту від ГС «Донбас»

Comments are closed.