КАК СТАТЬ УЧАСТНИКОМ ПРОЕКТА МОМ

 

 

За підтримки Европейского Союзу, Міжнародна організація з міграції (МОМ) спільно з Громадською спілкою “ПРОГРАМА СПРИЯННЯ ВІДРОДЖЕННЮ ТА ІНТЕГРАЦІЇ СХОДУ УКРАЇНИ «ДОНБАС»” (ГС «ДОНБАС») розпочинає Проект «Сприяння відбудові та сталому розв’язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні» (Проект), спрямований на розвиток професійних навичок, самозайнятості та дрібного підприємництва серед населення, постраждалого внаслідок конфлікту на сході України та в Криму.

ГС «Донбас» виступає виконавчим партнером у наступних регіонах:

Область Кількість груп з самозайнятості Кількість груп з професійного орієнтування Кількість груп з мікро підприємництва
Київська 2 1 2
Донецька 2 -

1

Проект буде реалізовано у місті Київ та у місті Слов`янську, Донецька область.

ГС «Донбас» оголошує прийом заявок на участь у тренінгах з підготовки планів самозанятості/мікропідприємництва/професійного орієнтування (бізнес-планів).

До участі запрошуються:

Внутрішньо переміщені особи (ВПО) з Донецької, Луганської областей та Криму, колишні учасники бойових дій, місцеві мешканці, які належать до уразливих категорій населення, віком 18 – 60 років.

Протягом терміну реалізації Проекту заплановано:

 • ТРЕНІНГИ з самозайнятості, мікропідприємництва, професійного орієнтування (Київ);

(перші дводенні тренінги заплановано на травень, проведення других воденних тренінгів (тільки для самозайнятості та мікропідприємництва) у серпні - вересні поточного року, і заключний одноденний тренінг (тільки для самозайнятості та мікропідприємництва) наприкінці листопада. Участь в усіх тренінгах є обов’язковою.

 • ІНДИВІДУАЛЬНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ – для кожного учасника Проекту буде надано консультанта для допомоги у формуванні бізнес-плану (групи «Самозайнятість» та «Мікропідприємництво») або заявки на відповідні курси перекваліфікації (група «Професійне орієнтування»);
 • ЗАХИСТ БІЗНЕС-ПЛАНІВ АБО ЗАЯВОК – коротка презентація бізнес-плану чи заявки на перекваліфікацію перед комісією МОМ, за результатами якого буде на конкурсній основі увалено рішення про виділення гранту.
 • ОПЛАТА ТА ПЕРЕДАЧА УЧАСНИКАМ (визначеним МОМ переможцям) ЗАКУПЛЕНОГО ОБЛАДНАННЯ ТА ОПЛАТА РАХУНКІВ НА НАВЧАННЯ.
 • Подальше СУПРОВОДЖЕННЯ БЕНЕФІЦІАРІВ ПРОЕКТУ ( визначених МОМ переможців) в термін реалізації Проекту. Проведення періодичних зустрічей з представниками ГС «Донбас» та МОМ, які можуть здійснити візит до місця діяльності із самозайнятості/мікропідприємництва.

Така діяльність триватиме до завершення проекту (травень 2018 року).

ЯК ДОЛУЧИТИСЬ ДО ПРОЕКТУ**:

 1. Анкетування відбуватиметься по телефону з надсиланням копій документів електронною поштою.

1.1 Пропонуємо надіслати на нижчезазначені телефони СМС зі своїми прізвищем, ім’ям, по-батькові та адресом електроної пошти:

- для участі у відборі учасників у м. Києві та області:

- для участі у відборі учасників у Донецькій області:

1.2 На зазначену в СМС електрону пошту надійде бланк заяви (анкети), яку необхідно заповнити та відіслати назад, обов`язково підвантаживши до електронного листа копії або фото ( кожен лист окремим файлом , у форматі JPG) наступних документів :

– 1, 2, прописка сторінок паспорту;

- ідентифікаційного коду;

– довідки ВПО (лише для переселенців);

– посвідчення учасника бойових дій (за наявності);

– свідоцтва про реєстрацію ФОП (обов’язково лише для групи «Мікропідприємництво», для групи «Самозайнятість» – як перевага);

- Згоди на обробку персональних даних та згоду співпрацювати з проектом, включаючи надання необхідної та правдивої інформації в ході здійснення моніторингу ГС ДОНБАС, проведення періодичних зустрічей з представниками ГС ДОНБАС та МОМ, які можуть здійснити візит до місця здійснення діяльності із самозайнятості/мікропідприємництва (форму Згоди буде надіслано) ;

**Передбачається конкурсний відбір кандидатів на участь у програмі.

При розгляді заявок на участь у проекті, серед іншого, будуть братися до уваги такі чинники:

 • наявність/відсутність постійної зайнятості (роботи), в разі безробіття – тривалість;
 • розмір середньомісячних витрат домогосподарства;
 • види джерел доходу на місті переселення;
 • наявність власної справи та її успішність;
 • тривалість роботи ФОП (мікропідприємництво);
 • кількість осіб на утриманні в домогосподарстві;
 • наявність осіб з хронічними хворобами чи людей із інвалідністю у домогосподарстві;
 • наявність осіб похилого віку у домогосподарстві;
 • самотні батьки;
 • факти насильства по відношенню до заявника, зокрема домашнього насильства та інших видів гендерного насильства;
 • належність заявника до уразливих національних меншин;
 • участь та отримання раніше схожої допомоги/гранту від інших організацій.

На підставі наведених чинників буде визначатися ступінь уразливості заявника. Шляхом конкурсного відбору анкет МОМ заявники з найвищою уразливістю будуть запрошені до участі у проекті, наскільки дозволятимуть наявні ресурси МОМ.

 

Комментарии закрыты.