УЧАСНИКИ ПРОЕКТУ МОМ ОТРИМАЛИ ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ САМОЗАЙНЯТОСТІ

У Києві розпочато видачу обладнання бенефіціарам Проекту Міжнародної організації з міграції (МОМ)  «Інтеграційна та стабілізаційна підтримка шляхом забезпечення засобами існування внутрішньо-переміщених осіб та населення, що постраждало внаслідок конфлікту в Україні», впровадженого за фінансової підтримки Уряду Об’єднаного Королівства Великої Британії та Північної Ірландії, що діє через Міністерство з міжнародного розвитку (DFID) у Києві, Київській, Луганській та Донецькій областях.

Протягом січня у Києві, Сєверодонецьку та Слов’янську представники ГС «Донбас» провели серію безкоштовних дводенних тренінгів для переселенців з Донецької та Луганської областей та АР Крим. Їх учасники отримали консультації з  підготовки бізнес-плану для започаткування власної самозайнятості.

31 учасник Програми вже успішно захистили  свої бізнес-плани та отримають професійне обладнання, інструменти або інші активи для здійснення самозайнятості у обраній сфері на суму до 625 британських фунтів.

У числі перших щасливчиків, які отримали обладнання, виявилися донеччанка Людмила Нілова і Олег Волошин, переселенець з Алчевська.

Людмила отримала швейну машинку і матеріали для виготовлення пледів ручної роботи. Це обладнання дозволить їй істотно прискорити процес шиття, поліпшити якість і дизайн продукції, урізноманітнити її асортимент.

Перукарні інструменти, які отримав Олег, що працює перукарем, дозволять йому організувати самостійний бізнес і здолати нові вершини перукарського мистецтва.

Учасники Програми щиро дякують за надані можливості та допомогу, яка конче їм потрібна.

Вітаємо всіх переможців Проекту!


Comments are closed.