ОЛЕГ НЕДАВА: ЗДОРОВ’Я – НАЙЦІННІШЕ, ЩО МАЄ ЛЮДИНА

Здоров’я – найцінніше, що має людина. Коли воно є,— ми марно його тратимо, не дбаємо, а коли не стане — віддали б усе, щоб повернути назад. Краще за всіх це розуміють люди, які внаслідок біди залишилися людьми з обмеженими можливостями.

У 1992 році Генеральна Асамблея ООН оголосила 3 грудня Міжнародним днем інвалідів. Звичайно, цей день не можна називати святковим.

Проте він підкреслює необхідність забезпечення рівних прав людей з особливими потребами та їх участі в житті суспільства. Бо абсолютна їх більшість не втратила інтерес до життя та, перемагаючи біль, знайшла сили йти далі.

На жаль, дуже часто ми не помічаємо переваги, які отримує суспільство від участі інвалідів в політичному, соціальному, економічному і культурному житті, не звертаємо уваги на проблеми інвалідів, захист їх гідності, прав та благополуччя.

Люди-інваліди можуть та стають прикладом, взірцем для багатьох здорових, тому що вони цінують життя, кожну його хвилину. Вони своєю сміливістю, наполегливістю, життєлюбністю показують нам, як потрібно жити!

Ми всі однакові перед Богом! Тому завжди повинні поважати, цінувати людей, піклуватися про тих, хто чимось обділений, кому в житті пощастило менше, ніж нам!


Comments are closed.