Архів категорій: медіа

Соціальний міні-фільм про забезпечення житлових прав внутрішньо переміщених осіб

Проект Ради Європи «Посилення захисту прав людини внутрішньо переміщених осіб в Україні» спільно з Державним фондом сприяння молодіжному житловому будівництву створили соціальний міні-фільм про роботу Фонду і РЄ щодо забезпечення житлових прав внутрішньо переміщених осіб (ВПО).

У СЛОВ’ЯНСЬКУ ПВІДБУВСЯ ТРЕНІНГ ДЛЯ БЕНЕФІЦІАРІВ ПРОГРАМИ МОМ

У Слов'янську пройшов тренінг для бенефіціарів грантової програми Міжнародної організації з міграції (МОМ). "Сприяння відновленню і успішному вирішенню проблем ВПЛ і потерпілого від конфлікту населення в Україні".

Діючі та майбутні підприємці вчилися правильно реєструвати найманих працівників і знаходити кошти для своїх проектів.

МОМ І ГС “ДОНБАС” ЗАПРОШУЮТЬ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ ДО УЧАСТІ В НОВОМУ ПРОЕКТІ

За підтримки Європейського Союзу «МОМ-Україна» і Громадська спілка «Донбас» приступили до спільної реалізації нового соціального проекту. Громадська спілка «Донбас» продовжує надавати допомогу жителям Донецької області, які постраждали в результаті бойових дій. 19 квітня в Слов'янську фахівці організації провели презентацію чергового проекту «Сприяння відновленню і сталому вирішенню проблем ВПО і населення, яке постраждало в результаті конфлікту…
>>>

УЧАСНИКИ ПРОЕКТУ МОМ ОТРИМАЛИ ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ САМОЗАЙНЯТОСТІ

У Києві розпочато видачу обладнання бенефіціарам Проекту Міжнародної організації з міграції (МОМ)  «Інтеграційна та стабілізаційна підтримка шляхом забезпечення засобами існування внутрішньо-переміщених осіб та населення, що постраждало внаслідок конфлікту в Україні», впровадженого за фінансової підтримки Уряду Об’єднаного Королівства Великої Британії та Північної Ірландії, що діє через Міністерство з міжнародного розвитку (DFID) у Києві, Київській, Луганській та…
>>>

Англійські фунти для українського бізнесу

При співучасті Громадської спілки "Донбас" Міжнародна організація з міграції розпочала в Донецькій області черговий етап проекту підтримки внутрішньо переміщених осіб і місцевих громад. Учасники проекту отримають навички для організації самозайнятості, а переможці - кошти на розвиток власної справи.

Переселенцям дадуть гроші на розвиток бізнесу

У Сєвєродонецьку проходять дводенні тренінги з самозайнятості для 150 переселенців і постраждалих від збройного конфлікту на Донбасі. Експерти Громадської спілки «Донбас» пояснюють: як відкрити власну справу або розвивати вже наявну.