Архів категорій: історія

Фотозвіт наших бенефіціарів, які вже отримали своє обладнання і почали реалізацію своїх бізнес-ідей! На фото Наталя Калінько і Оксана Самойлова відповідно.
>>>

УЧАСНИКИ ПРОЕКТУ МОМ ОТРИМАЛИ ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ САМОЗАЙНЯТОСТІ

У Києві розпочато видачу обладнання бенефіціарам Проекту Міжнародної організації з міграції (МОМ)  «Інтеграційна та стабілізаційна підтримка шляхом забезпечення засобами існування внутрішньо-переміщених осіб та населення, що постраждало внаслідок конфлікту в Україні», впровадженого за фінансової підтримки Уряду Об’єднаного Королівства Великої Британії та Північної Ірландії, що діє через Міністерство з міжнародного розвитку (DFID) у Києві, Київській, Луганській та…
>>>

ВЛАСНИМИ СИЛАМИ ТАКОГО УСПІХУ НЕ ДОСЯГТИ

Пропозиція від друзів-переселенців, які порадили Світлані спробувати свої сили в проекті «Всебічна стабілізаційна підтримка внутрішньо переміщених осіб і постраждалого населення в Україні», який реалізується в рамках програми МОМ, що фінансується ЄС, стала до речі. Досвід виявився успішним. Світлана Соколова отримала обладнання, необхідне для реалізації своєї бізнес-ідеї - масажний стіл, косметологічне обладнання та одноразові матеріали, такі потрібні для роботи.

ЯК РЕАЛІЗУЄТЬСЯ МРІЯ

Складно уявити, що людина, яка так натхненно розповідає про своє фермерське господарство, три роки тому працювала комбайнером на макіївській шахті «Бутівка» і гадки не мала ні за яких  корів і сільське господарство.