Архів категорій: відео

Соціальний міні-фільм про забезпечення житлових прав внутрішньо переміщених осіб

Проект Ради Європи «Посилення захисту прав людини внутрішньо переміщених осіб в Україні» спільно з Державним фондом сприяння молодіжному житловому будівництву створили соціальний міні-фільм про роботу Фонду і РЄ щодо забезпечення житлових прав внутрішньо переміщених осіб (ВПО).

У СЛОВ’ЯНСЬКУ ПВІДБУВСЯ ТРЕНІНГ ДЛЯ БЕНЕФІЦІАРІВ ПРОГРАМИ МОМ

У Слов'янську пройшов тренінг для бенефіціарів грантової програми Міжнародної організації з міграції (МОМ). "Сприяння відновленню і успішному вирішенню проблем ВПЛ і потерпілого від конфлікту населення в Україні".

Діючі та майбутні підприємці вчилися правильно реєструвати найманих працівників і знаходити кошти для своїх проектів.

Англійські фунти для українського бізнесу

При співучасті Громадської спілки "Донбас" Міжнародна організація з міграції розпочала в Донецькій області черговий етап проекту підтримки внутрішньо переміщених осіб і місцевих громад. Учасники проекту отримають навички для організації самозайнятості, а переможці - кошти на розвиток власної справи.

Переселенцям дадуть гроші на розвиток бізнесу

У Сєвєродонецьку проходять дводенні тренінги з самозайнятості для 150 переселенців і постраждалих від збройного конфлікту на Донбасі. Експерти Громадської спілки «Донбас» пояснюють: як відкрити власну справу або розвивати вже наявну.

ВЛАСНИМИ СИЛАМИ ТАКОГО УСПІХУ НЕ ДОСЯГТИ

Пропозиція від друзів-переселенців, які порадили Світлані спробувати свої сили в проекті «Всебічна стабілізаційна підтримка внутрішньо переміщених осіб і постраждалого населення в Україні», який реалізується в рамках програми МОМ, що фінансується ЄС, стала до речі. Досвід виявився успішним. Світлана Соколова отримала обладнання, необхідне для реалізації своєї бізнес-ідеї - масажний стіл, косметологічне обладнання та одноразові матеріали, такі потрібні для роботи.